לא רק במגרש – ברי הספורט המומלצים של ברצלונה

אחת האטרקציות המרכזיות של ברצלונה היא הספורט. אם מדובר בקבוצת הכדורגל, מהמצליחות בעשורים האחרונים, או בקבוצת הכדורסל שעושה חייל במסגרת המקומית וביורוליג, ברצלונה היא עיר של ספורט. צוות ארט טוריזם ממליץ לכם על המקומות השווים לצפייה באירועי ספורט בעיר. אל תחמיצו.

Flaherty’s Irish Bar

לחובבי ספורט אמיתיים. בפאב האירי הזה אפשר למצוא שידורים של משחקי הפריימרליג, הליגה האנגלית השנייה וכמובן משחקי הליגה הספרדית. בנוסף למגוון הבירות והנשנושים, הצוות ישמח לשדר לכם משחקים לבקשתכם . מיקום מרכזי ומצויין ממש ליד הראמבלס הופך את החוויה בפאב הזה לנהדרת.

Placa Joaquim Xirau
www.pflaherty.com

Belushi’s Bar

ממש בקרבת כיכר קאטלוניה, נמצא עוד פאב אירי שנאבק על חובבי הספורט של ברצלונה. ככל הנראה אין ספורט מקצועי שלא משודר בפאב הזה. ליגה ספרדית, ליגה אנגלית, ליגת האלופות, NFL, NBA, ראגבי ועוד. כמיטב המסורת הפאב מספק לצד חווית הצפייה בירות, נשנושים ליד ואפילו המבורגרים. אם לא הצלחתם להשיג כרטיס למשחק הגדול, תנו קפיצה מהמלון ותקבלו חויית ספורט משובחת.

C/Bergara 3
www.belushis.com/bars/barcelona

CocoVail

חולי ספורט אמריקאי? הפאב האמריקאי הזה יעני לכל צרכי הספורט שלכם. אם שידורים של משחקי הNFL, NBA, NHL וMLB לא מספיקים, הפאב הזה נחשב גם לאחד מהטובים בברצלונה בכל הנוגע לCraft Beers. כמובן שהצוות לא מתעלם מהספורט המקומי והפאב משדר גם משחקים מרכזיים מהליגה הספרדית, האנגלית וליגת האלופות. כיאה לאופי האמריקאי של הפאב, גם הלקוחות מתאפיינים בהתאם, אז אם מתחשקת לכם חווית ספורט אמריקאי באירופה, הפאב הזה הוא ללא ספק המקום המתאים.

C/Arago 284
www.cocovailbeerhall.com

D9

פאב בשליטת מקומיים וסטודנטים. המקום להיות בו אם אתם רוצים לקבל חוויה מקומית בשילוב שידורים של אירועי ספורט מרכזיים. מעבר לטעימה מהחוויה האוטנטית של החיים בברצלונה, יתרון נוסף נובע מהחוק הידוע – מקומיים משלמים פחות. כאן תוכלו למצוא מגוון בירות במחירים נוחים ואולי להכיר גם כמה חברים בין לאומיים.
C/Pallers 122

The George Payne

חווית ספורט כמעט כמו באיצטדיון. הפאב האירי הזה מתמלא מקיר לקיר במשחקים גדולים, בעיקר של ברצלונה. במקרה ששכחתם לקנות מראש כרטיסים למשחק בקאמפ נואו, ייתכן שתוכלו לשיר ולשתות עם האוהדים המקומיים גם בלי להיות באצטדיון.
Placa Urquinaona 5

דילוג לתוכן