נבקר בכיכר מאיור (Plaza Mayor), הכיכר המלבנית שבמרכז העיר, נצא מן הכיכר מבעד לשער הסכינאים, ונרד במדרגות לכיוון מסעדת בוטין, העתיקה בעולם. נמשיך לכיכר קורדון, נצפה בצלב הירוק, ונעלה על גשר אל-וידוקטו (גשר המתאבדים). נטייל בסמטאותיה העתיקות של שכונת לוס אוסטריאס, נגיע לקתדרלת אלמונדה, ומשם שוב דרך רחוב מאיור, נגיע לכיכר העירייה ונצפה בבית העירייה העתיק. נמשיך לשוק האוכל המסורתי "סן מיגל", שם ניהנה מהמטעמים המקומיים, ומבלי לבזבז זמן, נגיע למגדל השמש, שפעמוני מגדל השעון שבו, מבשרים על תחילתה של שנה חדשה. נמשיך לבית האופרה, וכיכר אוריינטה, נראה את ארמון מלכי ספרד ונשמע את הסיפורים הקשורים בו. לאחר הפסקת צהריים נבקר בכיכר נפטון, נעבור דרך מלון ריץ, ונגיע אל פארק הרטירו, הנחשב כפלא האומנות הלאומי ולריאה הירוקה של העיר מדריד. מאן נמשיך למוזיאון הפראדו, בו נסיים את הטיול, כאשר למעוניינים תתאפשר כניסה למקום.

ימי הטיול: שלישי, שישי
נקודות איסוף 09:00 – פוארטו דל סול

09:15 – שער אלקלה

זמן חזרה 6:30 PM.
לבוש לבוש נוח בהתאם למזג האוויר
כלול בסיור
מדריך מקצועי ארוחת צהריים
שעה חופשית תחבורה והסעות
לא כלול
ציוד סקי

 

 

טיפ למדריך

אחד האתרים החשובים, אשר לקוחותיה של ארט-תוריזם לא יפספסו בטיול במדריד, הוא "פלאסיו ריאל דה מדריד" – המעון הרשמי של מלכי ספרד. כיום מתקיימים במקום רק טקסים ממלכתיים, שכן המלך חואן קרלוס, בחר למגוריו ארמון צנוע יותר הממוקם בפאתי מדריד. הארמון נבנה על שרידיו של אלקזר (מבצר המזכיר את האלקזר שראינו בטיול לטולדו) שנבנה במאה ה-9, על ידי מוחמד הראשון האמיר של קורדובה, ונשרף כולו במאה ה-18. הארמון החדש נבנה ברוב פאר והדר, עוצב על פי טעמו של המלך צ'ארלס השלישי, והוא מזכיר בסגנונו את ארמון וינדזור. מאז נבנה הארמון חיו בו מלכים רבים, והאחרון שבהם היה אלפונסו ה-13.

מבנה הארמון מלא חן, וצפייה בו מבחוץ, ובגן המטופח שמסביבו משאירה במטייל רושם חזק. בארמון כ- 2,800 חדרים, ולחמישים מתוכם ניתנת רשות לתיירים להיכנס ולהתרשם מהקישוטים הססגוניים ומהשטיחים המרהיבים. בנוסף בארמון אוסף של 2,500 שטיחים קיר פלמיים, האוסף בין הגדולים בעולם.

דירוגים

5.00 מבוסס על 1 סקירה
26/12/2017

סיור מדהים ברחבי העיר !
חוויה אמיתית לכל המשפחה
נהנתי מהמדריך חוואן

השאר/י דירוג

דירוג