טולדו המכונה "ירושלים של ספרד" נחשבת לאחת מהערים המרשימות בעולם. נצא בנסיעה דרומה ממדריד לעבר העיר טולדו, מקום ציון דרך חשוב מאוד בתולדות העם היהודי בגלות ספרד. נתחיל את הסיור בתצפית מרהיבה על העיר אשר שימשה נקודת מפגש היסטורית חשובה של 3 הדתות המונותאיסטיות: יהדות, נצרות ואיסלאם.

העיר הוקמה על גבעה אשר אותה מקיף נהר ה"טאחו", נהר איתן הזורם כל ימות השנה והיווה מכשול טבעי, נשקיף אל עבר מצודת האלקאזר, הקתדרלה העתיקה בספרד ,והרובע היהודי. נמשיך לכיכר הסוקובר דרך סמטאות יפיפיות דרך מצודת האלקאזר אשר משמשת כמקום מושבו של הארכיהגמון. נצפה אל עבר מגדל הפעמונים ונמשיך מהחומה העתיקה לרובע היהודי "החודריה", איזור משכנה של משפחת "אבולעפיה" ונכנס לביקור מרגש בבית הכנסת "אלטרנזיטו" ע"ש רבי שמואל הלוי, שכיום משמש כמוזיאון למורשת יהדות ספרד.

נכלול גם את גשר "סאן מרטין" המפורסם, ביציאה מהעיר העתיקה נכנס לביקור בתעשיית בתי המלאכה של "העבודה הדמשקאית", שזירה של חוטי זהב על מתכת כולל ייצור של חרבות וכלי מלחמה.

 

ימי הטיול: שלישי 10:00

שבת 10:00

נקודות איסוף רחוב "גראן ויה" 73 בכניסה לסטארבאקס

CALLE GRAN VÍA 73 – STARBUCKS

משך הטיול 8 שעות
לבוש מותאם למזג האוויר
כלול בסיור
מדריך מקצועי – הדרכה בעברית הפסקת צהריים – זמן חופשי .
תחבורה וכניסות   מדריך מקומי חובה
לא כלול
ארוחת צהריים
תשר למדריך

דירוגים

5.00 מבוסס על 4 סקירה
31/01/2018

טיול מדהים! חוויה אמיתית!
המקום נראה כמו גלויה

28/02/2018

חזרנו לפני כשבוע מחופשה במדריד, רציתי לשתף שעברנו חוויה מדהימה יום טיול לעיר העתיקה בטולדו ..המסלול המאורגן ,האתרים בהם ביקרנו , האווירה ויותר מכל הלל ושבח למדריך הטיול רום מימון שהפך את הביקור בטולדו לטיול מורשת של יהדות ספרד ..היידע הרב, הדרך בה העביר לנו את ה טיול מעולה ..ותודה גם ללרי משרות לקוחות Art Tourism אשר צרפה אותנו לטיול … תודה
עמי ושולה ברדוגו ..באר שבע

03/04/2018

תודה לארט טוריזם על טיול נפלא ומרתק בטולדו היפה ולמדריך רום שלקח אותנו למסע ברחבי ההיסטוריה היהודית של ספרד. יחס נפלא שירות לקוחות אדיב ומוכן לעזור. חוויה מומלצת בחום רב.

21/05/2018

ברצוני לציין את המדריך רום במדריד , הדרכה מקצועית בעל ידע עשיר מקצוען סובלני ואדיב מאוד .
כמו כן חברת art tourism חברה מקצועית עם צוות נהדר מיומן ואדיב ברצוני לציין את גל
מתמיד היה זמין קשוב ואדיב .
נהנינו מאוד מכל הסיורים מדריד עיר מדהימה ביופיה ובעוצמתה נחזור אליה שוב

תודה רבה

השאר/י דירוג

דירוג