סיור מקיף להיכרות עם ברצלונה, סיפוריה ואתריה המפורסמים בעקבות אמני המודרניסטה והאדריכל אנטוניו גאודי. נראה את ארמון מוזאון האומנויות בהר היהודים ונעצור לתצפית פנורמית יפיפייה על העיר ברצלונה, נכיר את האצטדיון האולימפי ונבין את משמעות השם "הר היהודים".  נמשיך בנסיעה דרך "ככר קולומבוס" בדרכנו לפארק הסיטאדלה ושער הנצחון אשר נבנו לכבוד תערוכת הEXPO של 1888. משם נמשיך לסמלה של העיר ברצלונה ועבודת הדגל של גאודי "הסגרדה פמיליה" שם נצא לסיור רגלי סביב החזיתות המרשימות ונאזין לסיפורים המרתקים אודותיה.

בדרכנו לסיור ברובע העתיק של העיר (הרובע הגותי) נחלוף על פני הבתים אשר תוכננו ונבנו ע"י האומן אנטוניו גאודי, קאזה מילה וקאזה באטיו ,הבולטים בסגנונו הייחודי.

לסיום, נצא לסיור רגלי בעקבות סודותיה של העיר העתיקה בברצלונה. נצפה על הקתדרלה סנטה אולליה, ככר סנט גאומה, בית העיריה והפרלמנט. נכנס לסמטאות הרובע היהודי העתיק ונשמע אודות הקהילה אשר גורשה מספרד ב1492, בית הכנסת העתיק ותקופת הגרוש היהודי.

במהלך הסיור יינתנו טיפים רבים והמלצות לסיורים נוספים בעיר ברצלונה.

  • בימי שישי במידה ומופע המזרקות המזמרות של ברצלונה פעיל – שם נסיים את הסיור.

ימי הטיול: שני ,  שישי
נקודות איסוף כיכר קטלוניה בכניסה לקפה –הארד רוק קפה

PLAZA CATALUÑA – HARD ROCK CAFE

משך הטיול 5 שעות
לבוש לבוש נוח בהתאם למזג האוויר
כלול בסיור
מדריך מקצועי  הפסקת התרעננות
תחבורה והסעות
לא כלול
ארוחת צהריים
תשר  למדריך

דירוגים

4.33 מבוסס על 7 סקירה
24/01/2018

ביקורת מעולה בנוגע למוצר הזה

02/04/2018

תודה לחברת הרט טוריזם נהננו מאוד, היינו 2 משפחות בטיול ברצלונה הכרות נפלאה עם ברצלונה הסיור היה מוצלח מאוד קצר קולע ומעשיר. נמליץ בחום!

21/04/2018

אין על רועי הירש,תותח על!!!מלא בידע,בעל אישיות כובשת,היינו היום בסיור איתו ונהננו מכל רגע ודקה.מסביר בהרחבה ופירוט על כל אתר ואתר,מלא בסבלנות ועונה על כל שאלה ושאלה .רועי הפך את הטיול לחוויה וגרם לנו להתאהב עוד יותר בברצלונה,תודה רבה לך רועי הירש ויישר כוח אתה מקסים!!!!

01/06/2018

שלום,
בסיורים שערכנו בברצולנה בהרי הפיריניים והרי המונסרה עם המדריך המעולה רועי הירש!!
מדריך עם ידע מעולה ויחס אישי ולבבי,פשוט איש מקסים.
אני ממליץ על רועי .

03/06/2018

שלום,
טיילנו עם המדריך רועי הירש בברצלונה, בהרי הפרינאיים, ובהרי המונסראת והיה פשוט מעולה, הידע שלו על ההיסטוריה של המקומות וההדרכה והיחס שלו היו מצוינים.
כל הכבוד.

22/06/2018

נסענו במקיף ברצלונה ולהרי הפירינאים עם עם רועי הירש מארט טוריזם.
ההסברים של רועי היו מקיפים מלאים בפרקי היסטוריה ידע מקומי סיפורים ובדיחות . הידע ההיסטורי שלו בתולדות ספרד וברצלוניה בפרט וקטלוניה בכלל מרשים ביותר. אתה לומד פרקי היסטוריה ופוליטיקה כאילו היית בהצגה .כל הכבוד לרועי ולחברת ארט טוריזם.
יצחק ונילי רובין

22/06/2018

וואו, פשוט וואו, הצטרפנו לטיולים לקוסטה בראווה, הפירנאים וברצלונה, המדריכים היו מצוינים, נעימים, בעלי ידע רב וגם נתנו לנו זמן חופשי.
תודה לארט טוריזם, בהמשך במדריד.

השאר/י דירוג

דירוג