סיור מקיף להיכרות עם ברצלונה, סיפוריה ואתריה המפורסמים בעקבות אמני המודרניסטה והאדריכל אנטוניו גאודי. נראה את ארמון מוזאון האומנויות בהר היהודים ונעצור לתצפית פנורמית על העיר ברצלונה, נכנס לביקור באצטדיון האולימפי ונבין את משמעות השם "הר היהודים".  נמשיך בנסיעה דרך "ככר קולומבוס" בדרכנו לפארק הסיטאדלה ושער הנצחון אשר נבנו לכבוד תערוכת הEXPO של 1888. משם נמשיך לסמלה של העיר ברצלונה ועבודת הדגל של גאודי "הסגרדה פמיליה" שם נצא לסיור רגלי סביב החזיתות המרשימות ונאזין לסיפורים המרתקים אודותייה.

בדרכנו לסיור ברובע העתיק של העיר (הרובע הגותי) נחלוף על פני הבתים אשר תוכננו ונבנו ע"י האומן אנטוניו גאודי, קאזה מילה וקאזה באטיו ,הבולטים בסגנונו הייחודי.

לסיום, נצא לסיור רגלי בעקבות סודותייה של העיר העתיקה בברצלונה. נצפה על הקתדרלה סנטה אולליה, ככר סנט גאומה, בית העיריה והפרלמנט. נכנס לסמטאות הרובע היהודי העתיק ונשמע אודות הקהילה אשר גורשה מספרד ב1492. נסיים באיזור שדרת הרמבלס, שוק הלה בוקריה וכיכר קטלוניה.

במהלך הסיור יינתנו טיפים רבים והמלצות לסיורים נוספים בעיר ברצלונה.

  • בימי שישי במידה ומופע המזרקות המזמרות של ברצלונה פעיל – שם נסיים את הסיור.

 

ימי הטיול:שישי 16:00
נקודות איסוףכיכר קטלוניה בכניסה לקפה –הארד רוק קפה

PLAZA CATALUÑA – HARD ROCK CAFE

משך הטיול5 שעות
לבושלבוש נוח בהתאם למזג האוויר
כלול בסיור
מדריך מקצועי הפסקת התרעננות
תחבורה והסעות
לא כלול
ארוחת צהריים
תשר  למדריך
1

1

1

דירוגים

5.00 מבוסס על 3 סקירה
ינואר 24, 2018

ביקורת מעולה בנוגע למוצר הזה

אפריל 2, 2018

תודה לחברת הרט טוריזם נהננו מאוד, היינו 2 משפחות בטיול ברצלונה הכרות נפלאה עם ברצלונה הסיור היה מוצלח מאוד קצר קולע ומעשיר. נמליץ בחום!

אפריל 21, 2018

אין על רועי הירש,תותח על!!!מלא בידע,בעל אישיות כובשת,היינו היום בסיור איתו ונהננו מכל רגע ודקה.מסביר בהרחבה ופירוט על כל אתר ואתר,מלא בסבלנות ועונה על כל שאלה ושאלה .רועי הפך את הטיול לחוויה וגרם לנו להתאהב עוד יותר בברצלונה,תודה רבה לך רועי הירש ויישר כוח אתה מקסים!!!!

השאר/י דירוג

דירוג