טיול לצפון חבל קטלוניה למסע בעקבות האמן הסוריאליסטי הנודע סלבדור דאלי, והעיר העתיקה של ג'ירונה בה נפגוש בין היתר את סמטאות הרובע היהודי של הרמב"ן. בסיור נבקר בעיר הולדתו של סלבדור דאלי "פיגראס" שם נכנס לביקור במוזיאון-תיאטרון אשר הוקם ע"י הצייר הנודע בעצמו. נקבל סיור מודרך בחדרי המוזאון אשר ילווה בהסברים על היצירות המדהימות של הצייר. חוויה מרתקת, סוריאליסטית ובלתי נשכחת! כולל זמן חופשי להפסקת צהריים או למעונינים להמשיך לסייר במוזאון תאטרון דאלי .בסיום הביקור נמשיך בנסיעה לעיר הבירה של המחוז –

"ג'ירונה" המכונה גם עיר אלף הכיבושים, אשר נבנתה על צומת דרכים חשוב המחבר את ספרד וצרפת בין הנהרות טייר ואונייר, מקורות המים החשובים באיזור. העיר שימשה מרכז יהודי חשוב בתולדות ההתיישבות של הקהילה היהודית בספרד ולכן נצא לסיור רגלי בעיר העתיקה, מלא בהיסטוריה ארוכת שנים, אגדות מרתקות שהפכו לחלק מהתרבות המקומית ומרכז מודרני ומלא בסטייל! נטייל בין הסמטאות הצרות והיפות, החומה העתיקה והקטדרלה של ג'ירונה ולבסוף הרובע היהודי העתיק שם נבקר במרכז היהודי שכיום משמש כמוזיאון חשוב המציג את שרידי הקהילה היהודית שפעלה עד שחרור צו הגירוש. כולל זמן חופשי במרכז העיר העתיקה אשר שימשה בין היתר כתפאורה מקורית עבור צילומי הסדרה של HBO משחקי הכס".

 

 

ימי הטיול: ראשון (החל מיולי ימי שלישי)
נקודות איסוף כיכר קטלוניה בכניסה להארד רוק קפה

PLAZA CATALUÑA – HARD ROCK CAFE

התחלה וסיום משוער 08:50 – 18:30
לבוש לבוש מתאים למזג האוויר
כלול בסיור
מדריך מקצועי הפסקת התרעננות
תחבורה והסעות   כניסות למוזיאונים (דאלי, יהודי)
לא כלול
ארוחת צהריים
טיפ למדריך

 

דירוגים

5.00 מבוסס על 3 סקירה
02/04/2018

היינו בסיור עם המדריך רועי שהפך את היום לחוויה בלתי נשכחת, לא האמנתי שאפילו הילדים שלי (8, 13) נשארו מרותקים לסיפורים של המדריך במוזיאון של סלבדור דאלי ונהנו מכל רגע. גם גירונה יפיפייה ומרגשת. נהננו מאוד תודה רבה לרועי ולחברת ארט טוריזם.

12/04/2018

, לפני כשבועיים חזרנו מחופשה כיפית בעיר ברצלונה ,,וזה המקום בו אני רוצה להודות למדריך הטיול יריב הזכות ההסברים המקצועיים והידע הרב שהפגין , טיול שבוצע ברמה מקצועית גבוהה ראויה לשבח ,,,האסוף והיציאה לטיול היתה בזמן ,,הדרך היתה יפה והמוזאונים עם ההסברים היו מענינים מאוד ,, ועל כך תודה ענקית לשון מנהלת שרות הלקוחות ,, אשר סייעה לנו ,, קיבלנו טיפים והסברים עם סבלנות ,, אין קץ
ממליצה מאוד על חברת Art Tourism
שני אלון
חיפה

16/01/2019

״ארט טוריזם״ – ממש יצירת אומנות. כל הארגון, תכנון הטיול ולוח הזמנים, התיאומים,ההסברים, ההכוונה וההמלצות, הזמינות של הצוות, בקיצור הכלללל!!!
ממש רקמה אומנותית של כולם, החל מהבעלים והמוביל, חברי משכבר הימים – שאול חמו – המשך ביניב המדהים והמעולה, חברו לצוות גל המקסים ועד האחרון חביב – רועי מדריך הטיול, המעולה שבמעולים.
אין כמוכם!!! עשיתם לנו את הטיול!
מודה לכם מאוד בשמי ובשם חברי הקבוצה שלי…
ולכם פה, תחטפו את הטיולים. הכי טובים בשטח👌👌👌👏👏👏

השאר/י דירוג

דירוג