נצא בנסיעה מערבה לרכס הרי ה"מונטסראט" הר שיני המסור, במרחק נגיעה מברצלונה ממוקם רכס המונסראט , אשר נחשב כאתר קדוש ומוקד עליה לרגל בעבור העם הקטלאני. תופעה גיאולוגית מרשימה בה נוצרו רכסי הרים המתנשאים לגובה  1,236 מ' מעל פני הים עם תצפית פנורמית מרהיבה. נצא לסיור מרתק בעקבות המנזר הנסתר בין ההרים והבזיליקה המפוארת עם נוכחות פסל ה"מדונה השחורה". רכס המונסראט היווה מקור ההשראה ליצירה  של אנטוניו גאודי בבניית ה"סגרדה פמילייה" והצריחים המזדקרים. זמן חופשי לסיור רגלי בשבילי ההר .סיור בשוק של גבינות , דבש, ומנעמים מקומיים בתוצרת ביתית.

בסיום הביקור ברכס המונטסראט נעשה את דרכנו לעיר ברצלונה לסיור בעקבות האתרים נבחרים של העיר .נעלה לתצפית על הר היהודים, ונמשיך את הסיור בסמלה של העיר ברצלונה "הסגרדה פמיליה" של אנטוניו גאודי שם נסייר סביב החזיתות המרשימות בליווי הסברים .נמשיך לעבר שער הניצחון ופארק ה"סיוטאדלה" הסמוך לשכונת "בורן" הייחודית. ולבסוף סיור רגלי בסמטאות הציוריות של העיר העתיקה, הרובע הגותי, קתדרלת סנטה אולליה, כיכר "סנט ג'אומה" כיכר השלטון ומרכז החיים הפוליטים,ואיזור הרובע היהודי העתיק.נסיים בכיכר קטאלוניה .

ימי הטיול: שני  09:00
נקודות איסוף כיכר קטלוניה בכניסה לקפה "הארד רוק קפה"

PLAZA CATALUÑA – HARD ROCK CAFE

סיום משוער  17:00
לבוש לבוש נוח בהתאם למזג האוויר
כלול בסיור
מדריך מקצועי הפסקת צהריים
תחבורה והסעות   זמן חופשי
לא כלול
ארוחת צהריים
טיפ למדריך

 

זוהי עובדה מבוססת זמן רב כי הקורא יהיה מוסחת על ידי תוכן קריא של דף כאשר מסתכלים על הפריסה שלה.

זוהי עובדה מבוססת זמן רב כי הקורא יהיה מוסחת על ידי תוכן קריא של דף כאשר מסתכלים על הפריסה שלה.

דירוגים

4.83 מבוסס על 6 סקירה
05/03/2017

חוויה מדהימה!
הכל מקצועי ברמות ! היתי שמח להיות שם עם המשפחה שלי

27/02/2018

במהלך דצמבר 2017 ..יצאנו אני ורעייתי לקרוז מנמל העיר ברצלונה טרם הנסיעה שוטטנו באאינטרנט והגענו לברה בשם Art Tourism ..הצטרפנו לטיול יומי של – משולב -מונסראט ומקיף ברצלונה – אנו מלאי הערכה למסלול המעולה אשר חיבר לנו משימות אשר תוכננו ליומיים .מדריך הטיול -יריב עשה את ההבדל וגרם לנו להתאהב בעיר ברצלונה .אנו מודים לללרי משרות לקוחות אשר צירפה אותנו לטיול …עם סבלנות וחיוך

05/03/2018

nice

02/04/2018

יום נהדר
השילוב של הטבע והנוף יחד עם הסיור בברצלונה מנצח
ממליץ מאוד לכאלה שמגיעים לחופשה קצרה ורוצים לנצל את הזמן כמו שצריך

29/05/2018

אני כותבת כרגע מברצלונה. היינו בתאריך 28/5/18 בטיול להרי מונסרט אני ומשפחתי. באתי עם בתי בת ה-8 הטיול היה מדהים. לא לוותר על הטיול הזה. ועוד יותר מדהים זה המדריך בשם רועי. תבקשו אותו ולא תתחרטו. הוא מסביר מעולה נותן טיפים ומקומות אין סופיים, סבלני. מעניין בהסברים על על מקום שלקח אותנו. כל מקום שהבת שלי לא ראתה הוא לקח אותה הסביר לה ביחידות עד שהיא ראתה את הפסל הכי קטן שהוא דיבר עליו. בגלל רועי והגישה שלו נרשמנו לטיול ביום רביעי להרי הפירנום (מקווה שכתבתי נכון) . אנו מחכים כבר ליום רביעי. ממליצה בחום על הטיול ובמיוחד על רועי.

29/05/2018

תיקון כתבתי מקודם מייל לא תקין. זה המייל התקין.

השאר/י דירוג

דירוג