טיול ייחודי לנסיכות אנדורה, נסיכות קטנה בלב רכס הרי הפירנאים המתנשאים לגובה של 3,400 מ' מעל פני הים המהווה גבול טבעי בין ספרד לצרפת. נצא באוטובוס צפונה בשעות הבוקר, לאחר כשעה וחצי נעצור לביקור באגם המים המתוקים Pante De Baells , נתרשם מהתצפית הנפלאה על העמק הירוק ונלמד על ההיסטוריה והתרבות של האזור.

לאחר מכן, נמשיך בנסיעה של כשעה ורבע לנסיכות אנדורה, נסיכות זעירה שעיקר פרנסתה מבוססת על תעשיית התיירות וקניות פטורות ממכס. בדרכנו נחלוף על פני כפרים ציוריים ,אגמי מים גדולים שדות מוריקים ורכסי הרים גבוהים.

נחלוף על פני מעבר הגבול בין ספרד לנסיכות אנדורה בדרכנו לעיר הבירה של הנסיכות אנדורה, בדרכנו לעיר ANDORRA LA VELLA – הלב הפועם של הנסיכות העצמאית. בדרכנו, נעצור לתצפית בעיירה La Massana שם נעלה על רכבל שיעלה אותנו לגובה של 2200 מטר מעל פני הים ונחווה את הנוף עוצר הנשימה של רכס הפירנאים. נמשיך ANDORRA LA VELLA  , שם יינתנו 3 שעות למסע קניות זול במיוחד של מוצרים פטורים ממכס במדרחוב המרכזי של עיר הבירה בקרבת המרחצאות המפורסמים – קלדאה. עוד בעיר ניתן יהיה לחוות מן המטבח המקומי אשר מציע שפע של מסעדות לארוחת צהרים.

בסיום נעשה את דרכנו חזרה לברצלונה ונגיע חזרה לכיכר קטלוניה סביבות השעה 19:30.

ימי הטיול שלישי
שעת יציאה  08:20 – כיכר קטאלוניה בכניסה ל HARD ROCK CAFFE
זמן חזרה משוער 19:30
לבוש נוח בהתאם למזג האוויר, עליונית בקיץ, מעיל חם בחורף, דרכון לצורך מעבר הגבול
כלול בסיור
הדרכה מקצועית בעברית עלייה ברכבל ותצפית בעיירה La Massana
תחבורה והסעות זמן חופשי לביקור במרחצאות CALDEA
לא כלול
ארוחת צהריים
טיפ למדריך

דירוגים

There are no reviews yet.

השאר/י דירוג

דירוג