דף הבית שלנו
דף הבית שלנו


Madrid
תוכנית טיולים שבועית

טולדו – ירושלים של ספרד

ימי הטיול – כל יום שלישי ושבת!

העיר טולדו אשר נחשבת לאחת הערים המרשימות בעולם אוגרת בתוכה שילוב של נופים מרביהים והיסטוריה מרתקת. טולדו הפכה לנקודת המפגש של שלושת הדתות המונוטאיסטיות: יהדות, נצרות ואיסלם. בסיורנו נתחיל מתצפית מרהיבה על כל טולדו ממעבר לנהר הטאחו, אל תוך סמטאות העיר הקסומה והרובע היהודי. כולל ביקור בבית הכנסת הגדול. סיור חובה!


קרא עודסיור רגלי – מדריד

ימי הטיול – כל יום שני ושישי!

סיור רגלי במדריד להיכרות מעמיקה עם כל סודותיה של העיר התוססת הספרדית. אל תוך סמטאות העיר העתיקה בין היתר נראה את הקטדרלה, הכיכרות המפורסמות, המסעדה העתיקה בעולם ושוק האוכל הגדול ומלא השיק הספרדי! בואו להכיר את מדריד האמיתית דרך עיניהם של מדריכים מקומיים שיכירו לכם את ההיסטוריה, התרבות וכל הסודות של העיר שלא תרצו לעזוב אותה!


קרא עוד

סיור לעיר סגוביה

ימי הטיול – ראשון ורביעי

סגוביה היא ללא ספק אחת הערים היפות ביותר בספרד. אמת המים המפורסמת שהפכה לסמלה תחסיר פעימה מכל מבקר אשר נכנס בשערי העיר.  בסיור נכיר את סמטאותיה של העיר העתיקה, נשמע על התקופה הרומאית אשר השאירה אחריה חותם משמעותי ועצום. נכיר את הקטדרלה וארמון האלקסאר המרשים וכמובן את ההיסטוריה היהודית של סגוביה. 


קרא עוד


ארמון אראנחואס ושייט בנהר הטאחו

ימי הטיול – בהתייעצות עם המדריך

יום טיול לעיר אראנחואס בה יושב ארמון הקיץ של משפחת המלוכה הספרדית, במיקום בעל נופים וטבע נהדר המקיף את האיזור המלכותי. נסייר בגני הארמון המדהימים לצד הארמון, ונעלה על שייט מיוחד ושמח על נהר הטאחו כדי להכיר מקרוב את האיזור היפייפה והמלכותי.


קרא עוד

שם הסיור – מיקום הסיור

ימי הטיול – א׳

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט.


קרא עוד

מחפשים עוד טיפים ומידע על ברצלונה / מדריד?לחצו כאן לכל הטיפים
לחצו כאן לכל הטיפים

משפט יפה על Arttourism

לפרטים נוספים וייעוץ אישי, בקרו אותנו באתר הבית שלנו

או צרו איתנו קשר ונחזור אליכם במהרה!