לרוכשים דרך האתר הנחה של 5%

מסלולי טיול במדריד

ארט-תוריזם מציעה לכם מסלול מקיף, המתמצת את העיר מדריד. הסיור כולל ביקור בכיכר מאיור, יציאה מבעד לשער הסכינאים, ירידה אל מסעדת בוטין, העתיקה בעולם, כיכר קורדון, הצלב הירוק, גשר המתאבדים, טיול בסמטאותיה העתיקות של שכונת לוס אוסטריאס, קתדרלת אלמונדה, ועוד ועוד.

הזמינו מקום עכשיו, ותראו אתנו, את אתריה הנפלאים של מדריד.

טיולים במדריד והסביבה

בסביבתה של מדריד קיימים יעדים מרתקים נוספים, ארט-תוריזם מארגנת ימי טיול ליעדים אלו.

טולדו – נמצאת במחוז קסטיליה לה למנצ'ה. נטייל בסמטאות, נקבל הסבר על תולדות יהדות טולדו, נצפה באומנות בארוק, ונבקר באלקזר של טולדו.

סגוביה – אחת הערים המתוירות בספרד שהוכרה בשנת  1985, כאתר מורשת עולמית בגלל שלושת האתרים כובשי הלב שבה: האקוודוקט, האלקסר והקתדרלה.

עמק הנופלים – אתר הנצחה מרשים וגדול, שנבנה על ידי הגנרל פרנקו לזכר חללי מלחמת האזרחים בספרד ונחנך ב-1 באפריל 1959 במלאת 20 שנה לסיום המלחמה.

אל אסקוריאל – נקרא גם המנזר המלכותי של סן לורנצו, גם הוא אתר מורשת עולמית של ארגון אנסק"ו. מדובר ב קומפלקס מבנים היסטוריים הנמצא על רכס הרי גואדאראמה, ובו התגוררו המלכים הספרדים לבית הבסבורג.

בחרו לכם את היעד המרתק המתאים, ובואו ליהנות  ביום טיול. 

טיול במדריד ספרד עם מדריכיה המנוסים והמסורים של ארט-תוריזם

הטיולים במדריד, המוצעים לכם בארט-תוריזם, הם תוצאה של התמקצעות, לימודים, והשתלמויות במשך שנים רבות. המדריכים שלנו הם מומחים בתחום, ובזכותם לקוחות רבים חוזרים אלינו שוב ושוב, וממליצים עלינו לחבריהם.

סיורים מודרכים במדריד בעברית

המדריכים של ארט-תוריזם, הינם דוברי עברית רהוטה. בכל הסיורים המודרכים במדריד וסביבתה, יתאפשר הסבר בעברית, באנגלית, בספרדית, או בשפות נוספות בהתאם לבחירתכם.

טיול במדריד עם ילדים

אם חשבתם שמדריד מספקת חוויות למבוגרים, הרי שאנו בארט-תוריזם נספק לכם אטרקציות מותאמות אחת לאחת לילדים. כמו עשרות האטרקציות שבפארק השעשועים של מדריד, כמו ביקור בגן החיות והאקווריום שבמתחם קאסה דה קאמפו, או פארק השעשועים של חברת הסרטים וורנר ברוס.

במדריד, מוזיאונים המותאמים במיוחד לילדים ולנוער, כמו מוזיאון השעווה, מוזיאון הרכבת, והמוזיאון הלאומי למדעי הטבע.

סיור במדריד

יום טיול במדריד