לרוכשים דרך האתר הנחה של 5%

טיול לקוסטה ברווה

קוסטה ברווה, רצועת חוף בצפון חבל קטלוניה שבספרד, לאורך הים התיכון עד לגבול הצרפתי שזכתה לשם זה, שתרגומו לעברית הוא "החוף הפרוע" בשל ההרים הנופלים ישירות אל הים, ויוצרים נוף פראי. כשם שסמכתם עלינו, ויצאתם איתנו לסיורים בברצלונה, כך תיהנו כשארט-תוריזם, תיקח אתכם לטיול בקוסטה ברווה, על נופיה, עריה, ואתריה.

טיול בקוסטה ברווה בתכנון והדרכת צוות המומחים של ארט-תוריזם

הטיולים בקוסטה ברווה, המתוכננים על ידי מדריכיה המנוסים של ארט-תוריזם, הם תוצאה של התמקצעות, לימודים, והשתלמויות במשך שנים רבות. בקוסטה ברווה אתרים נפלאים, הנובעים הן מהנוף המיוחד, מהערים היפות, ובזכות גדולי האמנים שבחרו בהן למקום מגוריהם, מדריכי ארט-תוריזם, משלבים בין האטרקציות השונות, ומלווים אותם בדברי הסבר מעניינים, ההופכים את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.

טיול מקוסטה ברווה לברצלונה

גם מי שבחר בקוסטה בראווה, כיעד לטיול שלו, רוצה, בצדק, לבקר בברצלונה וליהנות משלל  אתריה. ארט-תוריזם מארגנת ללקוחותיה טיול מקוסטה בראווה לברצלונה, ומאפשרת להם לטייל בפלסיו נסיונל, באצטדיון האולימפי, פארק הסיוטאדלה ושער הניצחון, כנסיית המשפחה הקדושהקאזה מילהקאזה באטיו, הרובע הגותיהרובע היהודי העתיק, ועוד ועוד.

אם אתם בקוסטה בראווה, הרשמו עכשיו.

טיולים בקוסטה ברווה והסביבה

ארט-תוריזם תפתח בפניכם צוהר אל אתריה המקסימים של קוסטה בראווה.

לורט דה מאר – עיירת תיירות מודרנית, הומה אדם, ואחת מאתרי הנופש הפופולאריים ביותר בספרד. חופים הממזגים חול צהבהב ומים צלולים, טיילת נטועה דקלים, בתי קפה, מסעדות, בתי מלון, ושעשועי מים, בשילוב עם מבנים היסטוריים ופסטיבלים מסורתיים.

טוסה דה מאר – עיר עתיקה, השוכנת על רצועת חוף חיננית, שהיוותה מוקד משיכה לאמנים רבים. הצייר מארק שאגאל, שאף הוא התגורר במקום כינה את העיירה "גן עדן כחול". חלקה העתיק של העיר מוקף חומה, ובתוכו סמטאות מדורגות, ומרוצפות אבן טבעית, וכן מסעדות רבות הצופות אל החוף. במרכז העיר מדרחובים צבעוניים ובהם שפע של בתי קפה מסעדות וחנויות. המוזיאון העירוני מעיד על חייה האומנות העשירים שבעיר, ועל האמנים הרבים ששהו ושוהים בה.

אימפריה בראווה – עיירת חוף שהיא בעצם כולה מרינה ענקית, הבתים צבועים לבן, ובנויים בתוך מערכת של תעלות מים. לא לחינם זכתה העיר לשם ונציה של הקוסטה בראווה. במקום אטרקציות לילדים, אשר ישמחו וישעשעו גם את המבוגרים, פארקים ירוקים, מזרקות מים, פארק הפרפרים, מסעדות, בתי קפה וברים, והכול ממש על המים.

ועוד ועוד ועוד…

טיול מאורגן לקוסטה ברווה

אתם אינכם אנשים של טיולי יחידים, אין לכם זמן לטפל בלוגיסטיקה של תכנון טיול, אתם אוהבים לקבל הסברים והדרכות, חשוב לכם להכיר במהלך הטיול חברים חדשים שנהנים מאותם הדברים, בדיוק כמותכם. לכם בדיוק נועדו הטיולים שמארגנת ארט-תוריזם.

טיול מאורגן לקוסטה בראווה, הוא אחד מעשרות הטיולים המאורגנים שבאמתחתה של ארט-תוריזם.