לרוכשים דרך האתר הנחה של 5%

סיור בברצלונה

ברצלונה, בירת קטלוניה העיר השנייה בגודלה בספרד, היא מרכז תרבותי חשוב, ויעד תיירותי עיקרי בספרד. סיור בברצלונה, הוא סיור חובה לכל המגיע לטייל בספרד, והוא כולל ביקור באתרים רבים הייחודיים לעיר זאת בלבד. אנו נתכנן עבורכם חוויות בלתי נשכחות, ונפגיש אתכם עם ההיסטוריה של ברצלונה בלייב.

 

טיול בברצלונה בתכנון והדרכת צוות המומחים של ארט-תוריזם

הטיולים בברצלונה, המוצעים לכם בארט-תוריזם, הם תוצאה של התמחות בת שנים רבות. אנו דוגלים במסר, כי חברה העוסקת במתן שירותי קרקע צריכה ללוות את המטייל, מהרעיון ועד לחוויה.

 

סיורים מודרכים בברצלונה והסביבה

הסיורים המודרכים של ארט-תוריזם בברצלונה, אינם כוללים רק ביקור בעיר עצמה, מעבר לטיול בברצלונה העיר, אנו מציעים גם טיולים לאתרים בלתי נשכחים בסביבה. כגון: טיול ללרכס הרי המונסראט, טיול לקוסטה ברווה, ושייט באימפוריו-ברווה, המכונה ונציה של ברצלונה, סיור לעיר פיגרס עירו של סלבדור דאלי, הכולל ביקור בעיר עתיקה בסאלו ובאגם בניולס. טיול בברצלונה, משמעו גם ביקור טיול לרכס הרי הפירנאים ושמורת עמק נוריה.

 

סיורים מודרכים בברצלונה בעברית

גולת הכותרת של סיורי ארט-תוריזם בברצלונה, הוא סיור האופניים המודרך. הסיור כולל מדריך צמוד, וההדרכה ניתנת בשפה העברית. בכל הסיורים המודרכים בברצלונה, יתאפשר הסבר בעברית, באנגלית, בספרדית, או בשפות נוספות בהתאם לבחירתכם.

טיול בברצלונה – מודרניזם קטאלני

מדריכי ארט-תוריזם המקצועיים, ייקחו אתכם לטיול בברצלונה, שכולו מודרניסטה. בטיול תבקרו ותתרשמו ממבנים, רובם ככולם באזור האישמפלה, שנבנו בסגנון המודרניזם הקטלני על ידי בחירי הארכיטקטים שהמפורסם שבהם הוא אנטוני גאודי.

טיולים מודרכים בברצלונה, צוות מיומן ומקצועי

מדריכים מקצועיים, בעלי רישיון מורי דרך מטעם משרד התיירות. המשתתפים בהשתלמויות בהתאם לחוק, ואף מרחיבים אופקים, באמצעות נוכחות בימי עיון רבים מעבר לנדרש מהם, כמו גם ניסיון של עשרות שנים בהדרכת טיולים בספרד, זה מה שהופך את ארט-תוריזם לחברה המובילה במתן טיולים מודרכים בברצלונה.

סיורים בברצלונה היסטוריה, אומנות וקולינריה

סיורים ברובעיה העתיקים של ברצלונה, יפגיש את מטיילי ארט-תוריזם עם ההיסטוריה המפוארת של העיר, בעוד שסיורים במוזיאונים יפתחו בפניהם צוהר לאוצרות האומנות, ושכיות החמדה של העיר. גם הקולינריה תופסת מקום חשוב בסיורים בברצלונה, ואנו נבקר בכל פעם, לפחות במסעדת גורמה אחת.

מסלול טיול בברצלונה