הטיולים שלנו

סיור ערב ברצלונה כולל מופע המזרקות המזמרות

היה ראשון לתת חוות דעת על מוצר זה

110.00 ₪

זמינות: במלאי

סיור ערב בברצלונה - המזרקה המזמרת


ימי הסיור:


מוצ"ש- חמישי


נקודות איסוף:


19:50 - לורט דל מאר


20:25 - מלון אלהמברה


20:30 - סנטה סוזנה


20:35 -   מלון פינדה                     


20:45 - כללה (ת. דלק)


סיור ערב  בברצלונה ומופע המזרקה המזמרת 


נצא בערב לסייר באתריה היפים והמוארים של העיר ברצלונה. נתחיל את הסיור בככר אספניה (ככר ספרד), נצפה במופע המדהים של מזרקות הקסם- שילוב של מוזיקה, מים, ותאורה מדהימה.


נמשיך בנסיעה לאורך שדרת "הגראנד ויה" בדרכנו "לפלאסה קטאלוניה" נמשיך לשדרת "הפסאו דה גרסיה" שדרת המעצבים ומרכז הקניות והעסקים המרכזי בעיר ברצלונה.


נצפה על בית באטיו (קאזה באטיו), ועל בית מילה (קאזה מילה), אותם תכנן ועיצב הארכיטקט והאומן אנטוניו גאודי. נעצור לצילום בסמל העיר ברצלונה כנסיית "הסגרדה פמיליה" (המשפחה הקדושה), כאשר היא מוארת בתאורה מיוחדת. את סיורנו נסיים בזמן חופשי במרינה "פורטו אולימפיקו", מרכז חיי הלילה של העיר ברצלונה.


 

* שדות חובה

תיאור

פרטים

מופע המזרקה המזמרת

כולנו יודעים מהי מזרקה, מי לא זוכר את המזרקה הישנה, מכיכר דיזנגוף, שהייתה מתיזה סילוני מים. אז, באותם ימים, זה היה מחזה מיוחד במינו. כיום מזרקות יש כמעט בכל העולם, אך בניגוד למזרקות הוותיקות, מזרקות אלו משלבות בנוסף, גם טכניקות של שילוב תאורה צבעונית, מוזיקה, ואף סרטי קולנוע.  במסגרתטיולים בקוסטה ברווה, ארט-תוריזם, לוקחת אתכם גם לסיור בברצלונה, במזרקת הקסם של מונז'ואיק.

מזרקת הקסם של מונז'ואיק

מזרקת הקסם של מונז'ואיק  היא מזרקה הממוקמת בראשיתה של שדרת "אוונידה מריה כריסטינה" שבשכונת מונז'ואיק, שבברצלונה. המזרקה ממוקמת לרגלי הפלאו נשיונל, המוזיאון לאמנות הלאומית של קטלוניה, שעל גבעת מונז'ואיק, ובסמוך לכיכר הפלאסה דה אספניה. המזרקה, כמו רוב התשתיות שמסביב, נבנתה במיוחד לרגל התערוכה הבינלאומית של ברצלונה  שנת 1929.

המזרקה המזמרת ברצלונה

המזרקה המזמרת בברצלונה

מופע המזרקה המנגנת

המזרקה המנגנת והמוארת

מזרקת הקסמים של ברצלונה