הטיולים שלנו

מופע פלמנקו אוטנטי

היה ראשון לתת חוות דעת על מוצר זה

170.00 ₪

זמינות: במלאי

מופע פלמנקו וארוחת ערב


Palacio del Flamenco


המופע מתקיים מדי ערב


שעות המופע כולל ארוחת ערב- 18.00 או 19.50 או21.40


שעת המופע כולל משקה ראשון- 18.30 או 20.10 או22.30


הגעה עצמאית  במונית או רכבת תחתית 


כתובת המועדון בעיר ברצלונה:


C/BALMES 139 BARCELONA


בילוי בערב שכולו חווית פלמנקו, אותנטית, מקצועית, וייחודית. מופע המשלב את הפלמנקו המקורי הצועני. תזמורת של נגנים בכלי נגינה שונים, זמרים, רקדנים ורקדניות בשלל תלבושות, תפאורה, מוסיקה, תאורה מיוחדת ואוירה אותנטית באולם מהודר. המופע כולל ארוחת ערב איכותית הכוללת מנות ראשונות, עיקריות וקנוח, מלווה ביין אדום או לבן, מים מינרלים וכוס שמפניה. קיימת אפשרות למופע כולל משקה ראשון, ההגעה למופע עצמאית, כל ימות השבוע לאחר הזמנה ותאום מראש עם שרות לקוחות במשרדנו, אפשר להגיע במונית או ברכבת תחתית.


 

* שדות חובה

תיאור

פרטים

מופע פלמנקו בברצלונה

פלמנקו הוא סגנון מוזיקה הכולל שירה, גיטרה וריקוד, שהחל במאה ה-9 בפנג'אב שבהודועם הגירתם של המוני אנשים, המכונים כיום צוענים, מפנג'אב, דרך פרס, לעבר מצרים, לצפון אפריקה, ואחר כך לספרד. הסגנון התפתח באנדלוסיה ובנוסף להשראה הצוענית, ספג השפעה תרבותית, ספרדית, מוסלמית ואף יהודית. הופעות הפלמנקו הממוסחרות מתקיימות כיום בבארים, באולמות מוזיקה ובבתי קפה. במסגרת סיורים בברצלונה,ארט-תוריזם מזמינה אתכם למופע פלמנקו וארוחה, בערב שכולו חוויה. 

ארט-תוריזם מגישה לכם מופע פלמנקו בברצלונה

הופעות פלמנקו בברצלונה

הופעות פלמנקו בברצלונה כיום, הן דבר המובן מאליו, אך הפלמנקו לא התחיל בברצלונה. הפלמנקו החל כשירת רועים בהרי ספרד, ורק מאוחר יותר צורפו הגיטרה, מחיאות הכפיים, ובהמשך נוסף הריקוד. רק לאחרונה בסוף שנות ה-70 של המאה ה-20, נוסף תוף הקחון, תוף ייחודי המלווה את מוזיקת וריקוד הפלמנקו. כך התקבל הסגנון המרובע המוכר היום, שירה, ריקוד, גיטרה, ותוף

מופעי פלמנקו בברצלונה

עם הזמן התפרסם סגנון הפלמנקו בכל ספרד, ובסוף המאה ה-19 נפתחו עשרות בתי קפה, במסגרתם נערכו מופעי פלמנקו. הסגנון התרחב , והופעות החלו על בימות תיאטרונים, אף מחוץ לגבולות ספרד. טאבאלו קורדובז, פלאסה ריאל, טאבאלו דה כרמן, פאלסיו דל פלמנקו, הם רק אחדים מהמקומות המפורסמים בברצלונה בהם מתקיימים מופעי פלמנקו.

מופע פלמנקו מומלץ בברצלונה, אטרקציית חובה המוצעת ע"י ארט-תוריזם

מופע פלמנקו מומלץ בברצלונה 

בימינו הפלמנקו הפך להיות מודרני, ואכן במופע פלמנקו מומלץ בברצלונה, משולבים בנוסף לגיטרה ולקחון, גם כלים מודרניים, כמו כגיטרה חשמלית, באס, חליל צד, סקסופון ועוד. הנגנים והזמרים משלבים נגיעות של גא'ז, כך שנוצר שילוב מפתיע בין מוזיקה שבמקורה היא צוענית, לבין מוזיקה אפרו אמריקנית, שמקורה במערב אפריקה. סגנון זה המכונה פלמנקו נובו, נוצר לאחר מותו של הגנרליסימו פרנקו, אשר בחייו, וכחלק ממדיניות משטרו השמרנית, הוא דיכא שינויים בריקוד זה. 

מופעי פלמנקו מומלצים בברצלונה

בתחילתו היה הפלמנקו  סמלה של אנדלוסיה, אך כאשר הגנרל פרנקו עלה לשלטון, מתוך כוונה לבטל את הסמלים הלאומיים של קהילות אוטונומיות, הוא הפך את הפלמנקו לסמל לאומי ספרדי. מסיבה זאת, מופעי פלמנקו מומלצים ,תמצאו לא רק בעיר ברצלונה. ארט-תוריזם מציעה לכם מופע פלמנקו, גם במסגרת טיולים בקוסטה ברווה

מופעי פלמנקו מומלצים בברצלונה

פלמנקו בברצלונה

תיירים הבאים ליהנות מפלמנקו בברצלונה, אינם באים רק לשם המוזיקה או הריקוד. לפלמנקו יש בגדים ואביזרים מיוחדים. נעליים בעלי עקבים גבוהים, שמלות או חצאיות שופעות בד, צעיפים, מניפות, קסטנייטות ועוד. 

פלמנקו חיי לילה בברצלונה

ארט-תוריזם, תציג בפניכם את העיר ברצלונה על חיי הלילה העשירים והסוערים שבה. הלילה מתחיל פה מאוחר, כאן מסיימים את ארוחת הערב, כשעתיים לפני חצות. רק בשעות הקטנות של הלילה מתמלאים הדנס-ברים, ומועדוני הריקודים.

ניכנס לאולם המופע ונקשיב לזמרים המלווים את הרקדנים, תוך שהם מתאימים את שירתם למשקלים ולמקצבים, של הריקוד.

מועדוני פלמנקו ברצלונה

אנו במועדון הפלמנקו, ההופעה מתחילה, אנו נכנסים לאט לאט לתוך העניינים, הרקדנים יוצרים את הקצב ואת הטון באמצעות כפות הרגליים שלהם. הזמרים והגיטריסטים הם הנותנים את ההשראה לרקדן, אך הם חייבים להתאים את עצמם אליו. הרקדן הוא וירטואוז המאלתר את תנועותיו תוך כדי המופע. הטכניקה הבסיסית קבועה, אך כל רקדן מפתח סגנון אישי שלו.

ריקוד פלמנקו בברצלונה

אנו ממשיכים לצפות ברקדן המאלתר, ונהנים מעבודת כפות הרגליים שלו. כיצד הוא מכה פעם בעקב, פעם באצבעות, ופעם בכף רגל מלאה, ותוך כך הוא יוצר מגוון רב של טונים ושילובים קצביים. אנו מתבוננים ברקדן, כיצד הוא נושא את ראשו, באיזה חן הוא מחזיק את פלג גופו העליון, אלו תנועות הוא מבצע עם זרועותיו ואצבעותיו, ואנו מבינים, ההשקעה בארט-תוריזם היתה משתלמת.

פלמנקו בברצלונה מחיר

זכרו אם אתם מבקרים בברצלונה, אסור לכם להפסיד את מופע הפלמנקו, ועליכם להצטרף לחוויה בכל מחיר. שירה, ריקוד, גיטרה, תוף, גיטרה חשמלית, באס, חליל צד, סקסופון ונגנים וזמרים המשלבים נגיעות של גא'ז, תלבושות ססגוניות ונעליים מיוחדות, הם שייצרו אצלכם חוויה צרופה ומושלמת. 

מועדון פלמנקו בברצלונה

ארט-תוריזם, משלימה את חווית מופע הפלמנקו, בארוחת ערב חגיגית המוגשת על ידי מסעדת המועדון. בארוחה מנות ראשונות, עיקריות ומנות אחרונות לבחירה. בארוחה מוגש יין אדום או לבן לפי העדפתכם, וכן כוס שמפניה.